Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Advokat Ivan Ninić: Gašić mnogo zna i zagazio je u Vučićev politički zabran, a to se Oskaru nije dopalo. Kao ministar policije, Dačić će biti lišen svake efektivne moći, a za srpsku policiju slede još crnji dani

Komentari (4) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 četvrtak, 02 maj 2024 06:45
dr
Preko policije Musliju Oskar kontroliše trgovinu drogom na veliko. Ponovo radi Jovanjica. Zbog toga se boji da mu bilo ko preotme vlast u MUP.
Preporuke:
11
0
2 četvrtak, 02 maj 2024 12:41
J.
Kako to da ima mišljenja da će AV jednoga dana da zaglavi Zabelu ili da zbriše u Rusiju i tsl. a sada državi još uvek od njega nema ni slamke spasa na vidiku?
Kakva je to nemoć države iznutra i naroda, uključujući inteligencije, spolja?
Preporuke:
5
0
3 četvrtak, 02 maj 2024 16:00
Ninićuć, odličan tekst!
Koferče je zarad svog opstanka u vrhu vlasti žrtvovao partiju (sps). Malo podseća na svog koalicionog partnera "vojvodu" Šešelja koji je takođe uništio stranku i pretvorio je u porodični biznis (unosan).
Preporuke:
1
0
4 četvrtak, 02 maj 2024 19:09
deda Pera
Ko s Oskarom tikve sadi o glavu mu se razbijaju.
Preporuke:
1
0

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner