Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Sud u Parizu proglasio Marin le Pen krivom za zloupotrebu sredstava Evropskog parlamenta. Zabranjeno joj da se kandiduje za javnu funkciju narednih pet godina. Zabrana stupa na snagu odmah

Komentari (28) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 ponedeljak, 31 mart 2025 12:00
rade
Zemlje pod kontrolom globalista sudskim farsama i politickim presudama sprecavaju protivnike globalizma da dodju na vlast.Prvo Rumunija,sad Francuska....Ko je sledeci ?
Preporuke:
105
8
2 ponedeljak, 31 mart 2025 12:10
Srboljub
podrazumeva da neće moći da učestvuje na predsedničkim izborima 2027.


Zato je i osuđena kao i Tramp. Koliko sam upućen po ovom osnovu bi pola eu zaludne glupštine bilo osuđeno.
Preporuke:
69
5
3 ponedeljak, 31 mart 2025 12:28
Madam Makron je MUŠKO
Pošto nećeš da šalješ vojsku da "održava primirje u Ukrajini", sad ćeš ti lepo u mardelj!
Preporuke:
72
7
4 ponedeljak, 31 mart 2025 12:38
siniša
ni jednog časa nisam posumnjao da iza velikih demonstracija stoji uvek i samo ili deo države, ili cela država uz obaveznu podršku iz inostranstva.

Ako pogledamo čitav niz zemalja, od Gruzije, Moldavije, Rumunije, i sada Francuske, a ima mnogo toga što ja i ne znam, i ja obično ne dajem značaj svakom detalju, ali izgleda da je ovo kod nas deo nekog većeg kretanja.

To se može nazvati ukidanje izbora. Kod nas se izbori smatraju samom suštinom demokratije. Možda i jeste. Dakle imamo situaciju gde neko određuje negde ko može, a am da me spopada jeza od toga. ko ne može da bude izabran. Ne znam kakv je to proces, ali ukidanje prava na izbore i u Rumuniji i u Francuskoj, nametanje komiteta umesto izbora kod nas govori da se nešto veliko valja u Evropi. A to nešto jeste ukidanje prava na izbore. ne znam ni ko to vodi, ni gde to vodi.

Ecvropska unija nije i lažu koji kažu da jeste udruženje zaraćenih strana iz Drugog svetskog rata. To je udruženje poraženih saveznika Francuske i Nemačke.
Preporuke:
25
57
5 ponedeljak, 31 mart 2025 13:11
Gilessos
Makron je prisao istu skolu u mi6 kao i Vucic.
Preporuke:
69
8
6 ponedeljak, 31 mart 2025 13:43
Miroslav Đukić
Ovako nekako je sve tamo počelo i 1789.
Preporuke:
71
4
7 ponedeljak, 31 mart 2025 13:51
Keune
Gde je otisao svet? Ako je zloupotrebila fondove kazna moze bit samo zatvor a ne nemogucnost kandudocanja za predsednika.Druga stvar je da je jako mnogo ljudi zloupotrebilo fondove i da se ne moze kaznhavati po principu svedskog stola.
Preporuke:
37
4
8 ponedeljak, 31 mart 2025 13:56
koba
Rumunija 2.
Ali zato naš Laživoje ima podršku iz EU i naravno suda i tužilaštva Stradije.
On kao da je sv. Petar, bezgrešan. I ako sve ukazuje da je Lucifer lično ili bar njegov šegrt.
Preporuke:
52
3
9 ponedeljak, 31 mart 2025 14:04
Mile
Evropski aristokratski fašizam.
Preporuke:
45
4
10 ponedeljak, 31 mart 2025 14:09
123
Uh, i to me zabole! Gospođa je osuđivala Putina i govorila kako je on izvršio agresiju na Ukrajinu itd. Bitno da nikad nije osudila neki francuski agresorski rat i francuski kolonijalizam. To joj, izgleda, ne smeta. Baj d vej, ne treba zaboraviti da su se nacisti iz francuskog Nacionalnog fronta 90-ih borili rame uz rame sa hrvatskim nacistima protiv Srba. Nije im palo na pamet da pomognu Srbima u borbi protiv mudžahedina. Zašto bi? Tada je bio dobar svako ko je kidisao na Srbe. Marin le Pen se od svih tih spodoba nikad nije ogradila.Toliko o velikim francuskim hrišćanima i braniocima bele Evrope.
Preporuke:
54
11
11 ponedeljak, 31 mart 2025 14:26
Lazar
Marin le Pen je favorit na sledecim izborime 2027 god. Osim toga, bila je protiv vladajuce antiruske histerije koja vlada u Evropi. Te dve stvari su presudile. Ali, ona ce se zaliti i ici na drugostepeni sud.
Preporuke:
31
4
12 ponedeljak, 31 mart 2025 14:28
Vuk
"Sud je štetu Evropskom parlamentu procenio na 2,9 miliona evra".

2,9 miliona evra, je sića i za naše političare. Oni toliko troše za izlazak u grad.
Preporuke:
33
3
13 ponedeljak, 31 mart 2025 14:53
Još jedan dokaz
EU je nadžistička tvorevina.
Preporuke:
40
6
14 ponedeljak, 31 mart 2025 14:54
mille
Francuski establišment je mogao da bira, ili da je pusti da ih obesmisli na izborima 2027, ili da je pravno zaustavi i to odloži na odredjeno. Kao što vidimo odabrala je "odloženo plaćanje" ali izgleda mi sa kamatom, jer je samo doliveno ulje na vatru. Će prodju i te 4 god, taman se vraća za kandidaturu 2032.
Preporuke:
24
4
15 ponedeljak, 31 mart 2025 15:23
dux
EU vise nije merodavna ni za sta a pitanje naseg takozvanog (ali kakav slepacki eufimizam) 'Evropskog puta' je zatvoreno. Ne trazimo nista od ovakve evrope Makrona, Kaje Kalas, Lajdenove, Kira i ostalih, i nicemu se ne nadamo. To su varvari. Stoka.

Nas cilj treba da bude pridruzivanje Briksu a geografija tj. nas poloaz nije pitanje ako si pod zastitom RF. Oresnik daleko leti i dobro pogadja.
Preporuke:
34
4
16 ponedeljak, 31 mart 2025 15:25
F..
Poliglota Vučić je kondom engleske proizvodnje koji se koristi za potrebe balkanskih operacija prevaspitavanja rulje
Preporuke:
40
2
17 ponedeljak, 31 mart 2025 15:31
dux
EU vise nije merodavna ni za sta a pitanje naseg takozvanog (ali kakav slepacki eufimizam) 'Evropskog puta' je zatvoreno. Ne trazimo nista od ovakve evrope Makrona, Kaje Kalas, Lajdenove, Kira i ostalih, i nicemu se ne nadamo. To su varvari. Stoka.

Nas cilj treba da bude pridruzivanje Briksu a geografija tj. nas poloaz nije pitanje ako si pod zastitom RF. Oresnik daleko leti i dobro pogadja.
Preporuke:
26
3
18 ponedeljak, 31 mart 2025 15:33
Valtazar
@siniša

Sve ovo što ste napisali u Vašem komentaru je, po definiciji, kontraobaveštajna delatnost. Narodnim jezikom rečeno, ”zavođenje za Goleš planinu”.

Srećom, prvi paragraf u Vašem komentaru identifikuje Vašu poziciju i stavove, pa je ono potonje lako prepoznatljivo.

Hvala Vam na opservacijama, kao i na skretanju pažnje da na stranicama ovog portala, osim UDB-e, deluje i KOS.
Preporuke:
36
4
19 ponedeljak, 31 mart 2025 16:10
fićo
politicka presuda Nakronovog suda
Preporuke:
10
2
20 ponedeljak, 31 mart 2025 16:22
Još jedan dokaz
EU je nadžistička tvorevina.
Preporuke:
13
1
21 ponedeljak, 31 mart 2025 16:22
Mile
Hitlerova ćžerka Ursula fon der Lažov nije zloupotrebila a Marin le Pen "zloupotrebila".... kako bi je sprečili da učestvuje na predsedničkim izborima.
Preporuke:
19
1
22 ponedeljak, 31 mart 2025 16:31
samo pitam
Da pobedi Le Pen bila bi velika verovatnoca da Fr. napusti EU?
Preporuke:
15
3
23 ponedeljak, 31 mart 2025 17:46
Smrt EU
Ova diktatura Evropske unije postaje odvratna.
Preporuke:
18
1
24 ponedeljak, 31 mart 2025 18:23
Diktator Makron
Presuda Le Penovoj podrazumeva da neće moći da učestvuje na predsedničkim izborima 2027. godine



Politička presuda sa ciljem eliminsanja protivnika.
Preporuke:
18
2
25 ponedeljak, 31 mart 2025 18:38
Kursula
Ovo se širi gore od kuge: Gruzija, Moldavija, Rumunija, R. Srbska, Francuska...
Ali, švabicu, Ursulu fon der Lajen niko još ne dira zbog pronevere 100 miliona evra u vreme korone???
To znači da je nacizam pustio duboke korene u EU. Ono što oni zovu demokratija je, ustvari, preobučeni nacizam i fašizam.
Sprem'te se, sprem'te se, braćo...!
Preporuke:
34
2
26 ponedeljak, 31 mart 2025 20:11
-
Tvor-Za
Ahahaha


I posledice
Kao u turskoj
Biće milionske demonstracije...
I tako dalje ...
Preporuke:
7
0
27 utorak, 01 april 2025 02:51
Višijeva
fašistička Francuska!
Preporuke:
5
0
28 utorak, 01 april 2025 11:52
Ivan Grozni
I da nije bilo presude, šanse da Le Penova dođe na vlast su minimalne.
Preporuke:
1
7

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner