среда, 14. мај 2025.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Принц Александар Карађорђевић, који је јуче присуствовао парастосу на Газиместану са супругом Катарином, бурно је реаговао када га је током говора група екстремиста вређала, звиждала и тражила да "научи српски"

Kоментари (3) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 среда, 29 јун 2011 17:47
rojalista
Da nauci srpski traze oni koji ne znaju da govore i pisu taj srpski i ciji ocevi i dedovi su proterali porodicu Karadjordjevic. Pokazanim postovanjem prema unuku Kralja Aleksandra koji je oslobodio Kosmet 1912-te pokazali su o kakvim patriotama je rec. Ziveo Kralj!
Препоруке:
2
5
2 среда, 29 јун 2011 18:48
CarJovanNenad
Принц Александар 2 Карађорђевић је честитао Тадићу на хапшењу Младића, иако то нико од њега то није тражио, иако је већина српског народа и са ове и са оне стране Дрине против тога. Постоје и они који сматрају да нам је то обавеза, али добар део таквих није срећан због тога!

Кад сам чуо бившег јапанског амбасадора како говори српски (полако, мало несигурно, АЛИ БЕЗ ГРЕШКЕ),одмах сам се сетио нашег несуђеног Краља. Мене би био лично срам. Шта БРЕ ти имаш да радиш толико важно у животу кад не можеш да научиш српски? Неко ради од цео дан, једва крпи крај са крајем, деца, обавезе, па опет боље говори енглески него ти српски!


Што се тиче Александра 1-УГРОБАРИО ЈЕ СРБИЈУ направивши
Југославију. Зато мислим СВЕ НАЈГОРЕ о њему неспособном слепцу. Постојали су извештаји колико нас Хрвати не воле али он је то игнорисао.

Карађорђу и "чича Пери" свака част!

-Овакав "краљ"???
НЕ, НИКАКО!
Препоруке:
5
0
3 среда, 29 јун 2011 19:02
свадљив
Какав блавор од чо'ека !! На страну што сви арнауткосовски пандури знају боље србски.
Препоруке:
0
0

Анкета

Да ли мислите да ће у 2025. години бити одржани ванредни парламентарни избори?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер